O nas

Jesteśmy agencją specjalizującą się w employer brandingu

Od wielu lat zajmujemy się tym, co lubimy i potrafimy robić najlepiej – pomagamy naszym klientom budować wizerunek pracodawcy. Łączymy HR i marketing, aby docierać do odpowiednich kandydatów, skutecznie ich rekrutować oraz tworzyć pracownikom wyjątkowe miejsca pracy.

MJCC w liczbach

0

biura

0

lat na rynku

0

nagród

Nasz zespół

Jesteśmy najbardziej doświadczonym zespołem specjalistów EB w Polsce

Anna Mikulska

Employer Branding Director & Partner

Employer brandingiem zajmuje się od 2003 roku, odpowiadała za ten obszar m.in. w PwC i Coca-Cola Hellenic. Współzałożycielka MJCC. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów badawczych i strategicznych, odpowiadała również za realizację kampanii rekrutacyjno-wizerunkowych. Jest doświadczonym trenerem i autorką licznych publikacji dotyczących budowania wizerunku pracodawcy. Fanka niestandardowych, wąsko targetowanych działań EB.
Anna Mikulska

Marta Piastowska

Employer Branding Executive

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej  na Uniwersytecie Jagiellońskim. W MJCC od lipca 2015 r. Wcześniej pracowała w State Street Banku i Tesco Polska. W MJCC tworzy projekty employer brandingowe dla klientów z sektora finansowego i FMCG. Prywatnie – autorka książek dla dzieci.
Marta Piastowska

Beata Muskalska

Employer Branding Junior Executive

Beata Muskalska

Adrian Juchimiuk

Employer Branding Director & Partner

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w budowaniu marek pracodawców. Koordynował konkurs „Grasz o staż” w PwC, pracował również przy Programie Najlepsi Pracodawcy w Aon Hewitt. Współzałożyciel MJCC. Odpowiada za projekty strategiczne, pracował przy wielu kampaniach komunikacyjnych dla firm z różnych branż. Wierzy, że każda firma może znaleźć unikalne wartości, dzięki którym może przyciągać odpowiednich kandydatów.
Adrian Juchimiuk

Izabela Rzepka

PR&Employer Branding Executive

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. W MJCC odpowiada za projekty związane z markami pracodawców, CSR-em i PR-em rekrutacyjnym, m.in. dla firm z branży finansowej, IT oraz lotniczej. Wcześniej zajmowała się PR-em w agencji interaktywnej oraz działała w biurze prasowym plebiscytu Mediatory.
Izabela Rzepka

Elżbieta Węcłak

Employer Branding Administrator

Elżbieta Węcłak

Aneta Tur

Employer Branding Manager

Employer brandingiem zajmuje się od 2008 roku. Pracowała m.in. w Nestlé i ING Banku Śląskim, gdzie odpowiadała za budowanie wizerunku pracodawcy wśród studentów i absolwentów oraz koordynację programów ambasadorskich. W MJCC jest odpowiedzialna za opracowywanie i koordynację kampanii komunikacyjnych skierowanych do różnych grup kandydatów dla firm z branży finansowej, BPO/SSC i FMCG.
Aneta Tur

Matylda Szufnara

Employer Branding Executive

Matylda Szufnara

Marek Bąk

Graphic Designer

Marek Bąk

Ewa Broniszewska

Employer Branding Senior Executive

W MJCC od III 2016 r. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży HR. Karierę rozpoczęła w firmie Bigram, a następnie przez blisko 3 lata pełniła funkcję Employee Experience Managera w Lingaro, gdzie odpowiadała za budowanie wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. W MJCC odpowiada za planowanie i realizację działań dla klientów z branży informatycznej i nowych technologii.
Ewa Broniszewska

Karolina Olszowska

Research Executive

W MJCC zajmuje się jakościowymi i ilościowymi badaniami rynku pracy. Absolwentka socjologii, specjalizacji badania rynku i analiza polityk publicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi biorąc udział w projektach, realizowanych przez Sekcję Badań Społecznych KNSS UJ oraz w agencjach badawczych Holding Profit i CBM Test.
Karolina Olszowska

Olga Włódarczyk

Office Coordinator

Studentka Uniwersytetu Warszawskiego, w MJCC zarządza administracją i logistyką agencji. Dba o spójną komunikację między warszawskim i krakowskim biurem. Odpowiada za kontakt z zewnętrznymi dostawcami i wspiera Project Managerów w codziennych obowiązkach.
Olga Włódarczyk

Karina Malec

Employer Branding Executive

Karina Malec

Joanna Szwed

Research Executive

W MJCC zajmuje się jakościowymi i ilościowymi badaniami rynku pracy. Absolwentka socjologii, specjalizacji badania rynku i analiza polityk publicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim,. Obecnie doktorantka w Zakładzie Socjologii Gospodarki, Edukacji i Metod Badań Społecznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w badaniach ilościowych oraz jakościowych: zarówno społecznych, jak i marketingowych. Wcześniej współpracowała m.in. z agencją konsultingową Sedlak & Sedlak, Centrum Badań Marketingowych Test oraz Centrum Doradztwa Strategicznego. Uczestniczyła także w realizacji wielu badań, w tym w ogólnopolskim projekcie „Bilans Kapitału Ludzkiego”.
Joanna Szwed
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Sprawdź, kogo poszukujemy i jakie możliwości oferujemy.

Zastanawiasz się, dla kogo pracujemy?

Poznaj naszych klientów i obszary, w których dla nich pracowaliśmy.